Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /usr/home/rivernet/domains/materac-rehabilitacyjny.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 2723 Dobry materac SleepMed Comfort – kto powinien na nim spać?

Dobrej jakości materac, o odpowiednio dobranej twardości, to podstawa komfortowego snu i pełnej regeneracji. SleepMed Comfort to propozycja nie tylko dla osób zmagających się z dolegliwościami bólowymi stawów, mięśni czy kręgosłupa, ale także dla dzieci, młodzieży oraz wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i troszczą się o zdrowie swoje oraz bliskich. Elastyczna możliwość dopasowania twardości materaca oraz właściwości antyalergiczne, wysoka jakość produktu i doskonała cena sprawiają, że cieszy się on dużym zainteresowaniem użytkowników.

Co sprawia że SleepMed Comfort to dobry materac?

Przemyślana konstrukcja oparta na wieloletnim doświadczeniu i wnikliwych testach, wysoka jakość zastosowanych do produkcji surowców to gwarancja wygody, komfortu i niezawodności. Piankowy materac SleepMed Comfort to produkt medyczny, który nim trafił do regularnej sprzedaży przeszedł szereg rygorystycznych testów. Szwajcarski Instytut AEH wysoko ocenił ergonomię, higienę, klimat oraz trwałość produktu oraz przyznał mu świadczący o renomie znak jakości.

Materac SleepMed Comfort wyprodukowany przez czołowego producenta materacy – markę Hilding – cechuje innowacyjna konstrukcja. Materac składa się z dwóch rodzajów pianek – wysokoelastycznej VPPHR oraz termoelstycznej VitaRest® (o wysokości 4 cm). Piankę VPPHR zastosowano w dwóch twardościach: Hard o wysokości 7,5 cm oraz Soft w identycznej wysokości. Wysokość materaca wynosi 20 cm, co sprawia, że dobry materac SleepMed Comfort doskonale nadaje się do stosowania na stelażach z możliwością regulacji nachylenia podgłówka i podnóżka.

SleepMed Comfort jest materacem odwracalnym. Dodatkowo istnieje możliwość odpięcia pokrowca i przełożenia lub demontażu warstwy pianki termoelastycznej, co pozwala dowolnie regulować twardość powierzchni. Istnieje możliwość uzyskania aż 6 rożnych pod względem twardości powierzchni spania.

Materac SleepMed Comfort posiada właściwości antyalergiczne. Jest produktem o zwiększonej higieniczności i komforcie – dzięki zastosowaniu wydajnego systemu wentylacji AirForce, który zapobiega osiadaniu i rozwojowi drobnoustrojów i roztoczy niebezpiecznych dla zdrowia użytkowników.

W jakich rozmiarach można nabyć dobre materace SleepMed Comfort?

Dobre materace SleepMed Comfort dostępne są w najpopularniejszych rozmiarach. Producent – marka Hilding – zadbał, by każdy znalazł materac w najlepiej odpowiadającym oczekiwaniom rozmiarze. Dostępna jest pełna gama materacy w rozmiarach przeznaczonych dla jednej osoby – dziecka lub dorosłego. I tak znajdziemy zarówno dobry materac 80×200 cm, jak i 90×200 cm. W ofercie dostępne są również materace w formacie 100×200 cm czy 120×200 cm – to świetna opcja dla singla, nastolatka czy dziecka, które czasem wciąż zasypia z jednym z rodziców – co w połączeniu z możliwością elastycznej zmiany twardości materaca czyni z produktu bardzo ciekawą opcję. Oczywiście w ofercie nie mogło zabraknąć materaca w najpopularniejszym rozmiarze dla dwojga – 160×200 cm, ale także mniejszego – 140×200 cm czy bardziej komfortowego 180×200 cm. Jaki rozmiar dobrego materaca SleepMed Comfort? Wybór uzależniony jest od potrzeb użytkowników, możliwości budżetowych, a także ilości dostępnego miejsca w sypialni czy innym pokoju, w którym stanie łóżko.

Dobry materac SleepMed Comfort – o czym pamiętać przed zakupieniem go do swojej sypialni?

Planujesz zakup materaca? Zastanawiasz się: jaki dobry materac? SleepMed Comfort to idealna opcja dla wymagających użytkowników, którzy oczekują wysokiego komfortu snu i przystępnej ceny. To w pełni antyalergiczny produkt, wykonany z tworzyw najwyższej jakości, spełniający surowe normy konieczne do uzyskania statusu produktu medycznego. Nim zdecydujesz się na zakup materaca w konkretnym rozmiarze – zastanów się nad lokalizacją łóżka. Czasem warto postawić na nieco mniejszy rozmiar materaca i stelaża, by uzyskać swobodny dostęp do łóżka. Dobre materace 80×200 cm zagwarantują odpowiednią jakość wypoczynku – taki rozmiar odpowiedni będzie dla dziecka, nastolatka lub osoby dorosłej. Warto mieć na uwadze, że o komforcie decyduje nie tyle rozmiar, co odpowiednio dobrana twardość i jakość wykonania materaca. Nie przekonuje cię materac piankowy, może warto zastanowić się i wybrać materac sprężynowy 80×200 cm, ciekawą opcją może okazać się SleepMed Hybrid Premium – materac sprężynowy typu multipocket.